Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Дитячий табір забрали з приватних рук

Дитячий табір забрали з приватних рук

ЗА ЗАКОНОМ

Органи прокуратури Одеської області повертають громадам незаконно захоплені землі рекреаційного призначення

Понад гектар прибережної зони Чорного моря загальною вартістю понад 17 мільйонів гривень повернули одеській громаді за результатами восьми позовів прокуратури Суворовського району міста Одеси. Торік у липні суд визнав недійсними договори купівлі-продажу та скасував державні акти на право власності на земельні ділянки, розташовані у селі Крижанівка Комінтернівського району. Цього місяця рішення суду було виконане.

Суд нещодавно задовольнив іще один позов цієї райпрокуратури, щодо цінних приморських земель, причому розташованих на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва ім. Котовського — гідропарку «Лузанівка». Цього разу прокурори вимагали знести самочинно збудований кафе-бар та повернути державі земельну ділянку площею понад 1050 квадратних метрів вартістю 2,5 мільйона гривень. За іншим позовом у тій же «Лузанівці» прокуратура домоглася рішення суду про звільнення від павільйончика ще однієї ділянки, що розташована на території парку-пам’ятки.

«Золоті сотки» табору «Сонячний» мають належати дітям. Фото з сайту mlsp.gov.ua

Іноді «золоті землі» вдається повернути лише після втручання судів вищих інстанцій. Так, Одеський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу Білгород-Дністровської міжрайонної прокуратури щодо витребування з незаконного володіння приватного підприємства та передачі на користь держави цілісного майнового комплексу дитячого оздоровчого табору «Сонячний». Тож незабаром діти знову зможуть відпочивати у таборі, розташованому в курортному містечку Сергіївка Білгород-Дністровського району.

Тим часом для вирішення земельних питань на узбережжі прокурорам доводиться вживати й доволі жорстких заходів. Так, буквально тиждень тому прокуратура міста Одеси розпочала кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття земельної ділянки рекреаційного призначення на території міського пляжу «Відрада» та самовільного будівництва на цій ділянці.

Часом працівники прокуратури захищають рекреаційні інтереси городян від рішень місцевої влади. Зокрема, міська прокуратура направила адміністративний позов до суду про скасування рішення Одеської міської ради, в якому йдеться про надання КП «Парки Одеси» у постійне користування земельної ділянки на території парку-пам’ятки ім. Т. Г. Шевченка. Прокурори зауважують, що таке рішення призводить до зменшення території об’єкта природозаповідного фонду майже на 3 га.Дитячий табір забрали з приватних рук, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы