Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На «дзеркало» нарікань не буде

На «дзеркало»  нарікань не буде

ПЕРСПЕКТИВА

В Івано-Франківську розпочинають реконструкцію підприємства, продукція якого зробить дороги якіснішими і довговічнішими

Цієї весни Прикарпаття зустрічає гостей не лише притаманними її мешканцям щирістю та бажанням показати всі принади рідного краю, а й поганими дорогами. Нині більшість автошляхів області, після цьогорічної щедрої на заметілі та перепади температур зими, потребують капітального ремонту. Але якщо раніше дорожники лише скрушно розводили руками, оскільки коштів із місцевого та державного бюджетів на їх ремонт завжди виділялося як на Охрімову свитину, то тепер у них з’явилася надія, так би мовити, на «світло в кінці тунелю». Йдеться, звичайно, не про додаткові кошти, а про те, що спеціальний дорожній цемент для ремонтних робіт уже невдовзі обіцяє постачати місцеве підприємство — ПАТ «Івано-Франківськцемент».

Виготовлення цієї високоякісної і дефіцитної в Україні продукції стане можливим після проведення спільно з фірмою «FLSmidth» (Данія) реконст?рукції виробництва і створення на базі діючої інфраструктури нової технологічної лінії. В усьому світі такий цемент, розповідає голова наглядової ради ПАТ «Івано-Франківськцемент» Микола Круць, використовується для основи бетонних сумішей при спорудженні доріг, мостів, аеродромних покриттів. «В Україні дорожній цемент виробляється у незначних кількостях, — каже співрозмовник. — З огляду на стан наших доріг сьогодні це питання особливо актуальне».

Окрім дорожнього цементу, прикарпатське підприємство зосередиться на випуску деяких видів тампонажного, сульфатостійкого цементу, що застосовується у видобувній промисловості. У перспективі на Івано-Франківщині цю продукцію зможуть використовувати при розробці родовищ сланцевого газу. Фахівці заводу спільно з науковцями Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу вивчають вимоги до якісних характеристик тампонажного цементу, які висуваються представниками американської компанії Chevron, основного претендента на освоєння Олеської газової площі.

«Сьогодні навколо питань енергетичної безпеки кожної держави і зокрема України багато розмов, — констатує ректор навчального закладу Євстахій Крижанівський. — Є великі надії на видобування альтернативного палива, сланцевого газу. Також є певні побоювання та застереження стосовно впливу розробок на довкілля. Та ми переконані, що їх можна уникнути, використовуючи тампонажний цемент, який герметизуватиме середовище видобутку газу».

Область зацікавлена в реалізації нового виробничого проекту. Адже ним передбачено створення 300 нових робочих місць та зростання обсягів надходжень до бюджетів усіх рівнів, зокрема до місцевих майже на 27 мільйонів гривень. Окрім того, дороги завжди були і будуть дзеркалом розвитку регіону зокрема і країни загалом. А підвищення їх якості та зносостійкості заощадить кошти для прокладання нових та утримання в належному стані існуючих.На «дзеркало» нарікань не буде, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}