Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Як владі стати публічнішою?

Як владі стати публічнішою?

У травні виповниться два роки з часу запровадження в життя Закону «Про доступ до публічної інформації», знакового для нашого суспільства документа, який великою мірою обумовив правила спілкування між громадянами та владними структурами, що існують у всіх сучасних цивілізованих країнах. Певна річ, користування новими законодавчими інструментами вимагає відповідних знань і навичок. Його імплементація в життя викликала необхідність ухвалення низки підзаконних актів, які, за словами урядовців, розроблялися за активної участі представників інститутів громадянського суспільства. Вже є певні результати дії закону в центральних та регіональних структурах виконавчої влади.

Так, за період з 9 травня 2011 року по 31 грудня 2012-го органи виконавчої влади опрацювали понад 62,5 тисячі запитів на інформацію. Найбільше таких запитів надійшло до МВС (понад 15 тисяч), Київської міськдержадміністрації (4,5 тис.), Міністерства юстиції (3,5 тис.), Державної служби статистики, Антимонопольного комітету, Міносвіти і науки, Харківської облдержадміністрації, Севастопольської міськдержадміністрації тощо.

Настав час активніше задіяти норми доступності до публічної інформації і на районному рівні. Тож цього місяця Секретаріат Кабінету Міністрів спільно з проектом Агентства США з міжнародного розвитку «Програма сприяння парламенту ІІ (Програма розвитку законотворчої політики)» розпочав серію кущових семінарів щодо організації взаємодії з громадськістю для працівників райдержадміністрацій. На цих заходах також навчатимуть фахівців спеціальних структурних підрозділів чи посадових осіб облдержадміністрацій, відповідальних за організацію доступу до публічної інформації. Перший такий семінар, на який запросили державних службовців Вінницької, Житомирської, Київської, Рівненської, Черкаської та Чернігівської областей, уже пройшов у столиці.Як владі стати публічнішою?, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}