Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Євросоюз і Росія вирішують долю Кіпру

Євросоюз і Росія вирішують долю Кіпру

Делегація Єврокомісії на чолі з Жозе Мануелем Баррозу і російський уряд на чолі з Дмітрієм Мєдвєдєвим зустрічаються у Москві у четвер-п’ятницю. Вони говорять про нову угоду між ЄС та Росією, енергетику, ситуацію в Сирії. Але на перший план вийшло питання Кіпру. Пояснює директор Європейського геополітичного форуму Марат Тертеров:

«Я думаю, що тут ідеться радше про конкуренцію, а не співпрацю. І це просто пояснюється фактом, що і Брюссель, і Москва мають значні інтереси на Кіпрі. Однак я думаю, що будь-яка фінансова допомога, прямі інвестиції надаватимуться Москвою дуже обережно, і на дуже суворих комерційних умовах».

Євроньюз: «Росії, безумовно, потрібно мати аванпост у Середземномор’ї. Як ви думаєте, Росія замінить Сирію більш корисним Кіпром у якості союзника?»

«Я не думаю, що Росія намагатиметься класти яйця в один кошик — чи то Сирія, чи то Кіпр. Вона воліла б, як то кажуть, сидіти на двох стільцях», — зазначив Тертеров.

У Москві Баррозу заявив, що ЄС і Росія здатні створити простір від Лісабона до Владивостока із вільним рухом людей і переміщенням товарів і послуг. Однак очікується, що російським громадянам не скасують візи до Шенгена принаймні до кінця наступного року.Євросоюз і Росія вирішують долю Кіпру, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}