Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спорткомплекс, готелі та аеропорт

Спорткомплекс, готелі та аеропорт

ЄВРОБАСКЕТ-2015

У розвиток інфраструктури Дніпропетровщини буде спрямовано 3,2 мільярда гривень інвестицій

У рамках робочої поїздки на Дніпропетровщину віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул взяв участь у сесії обласної ради, де порушувалося питання підготовки до проведення чемпіонату Європи з баскетболу, який пройде в Україні, і зокрема в Дніпропетровську, за два роки. За його словами, на оновлення інфраструктури області потрібно залучити майже мільярд гривень приватних інвестицій.

Ці кошти залучатимуть у рамках державно-приватного партнерства. За словами урядовця, 25% суми приватних інвестицій — власні кошти інвесторів, а 75% — кредитні (протягом 5 років інвестор повертає банку тіло кредиту, а держава компенсує відсотки). «Процентна ставка буде нижчою за середньоринкову. Відтак, створюватимуться нові робочі місця під час будівництва об’єктів та для їх обслуговування, — сказав віце-прем’єр, зазначивши, що держава збудує в дніпропетровському аеропорту нову злітно-посадкову смугу, а інвестор побудує сучасний термінал і багатофункціональну арену».

Він підкреслив, що Євробаскет — це реальна можливість для регіону отримати новий універсальний комплекс, який дасть змогу проводити змагання з більш ніж 100 видів спорту, а також масштабні концерти й виставки.

Також у рамках підготовки передбачено реконструкцію Палацу спорту «Метеор», виділятимуть кошти на реконструкцію доріг та благоустрій.

Як заявив Олександр Вілкул, у регіоні буде зведено й універсальний спортивний центр для тренувань з баскетболу, волейболу, гандболу, тенісу, міні-футболу та інших видів спорту. По завершенні чемпіонату на його базі з’явиться дитячо-юнацька спортивна школа європейського рівня.

«Всі плани будівельних робіт повинні бути відкриті для широкої громадськості. Жителі мають бачити, які об’єкти отримав регіон завдяки тому, що в Дніпропетровську проводитиметься чемпіонат, — передає слова віце-прем’єра його прес-служба. — Громадськість має бути залучена в створення нових можливостей розвитку регіону. Зокрема це стосується розміщення в соціальних мережах інформації про Дніпропетровщину. Жоден державний орган не зможе так якісно донести інформацію про область, як тисячі молодих людей, які знають іноземні мови і люблять свій рідний край і країну».

У цьому контексті Олександр Вілкул дав завдання обласній владі: спільно з представниками бізнесу опрацювати можливості розширення готельної інфраструктури. На його переконання, також слід підготувати й встановити заздалегідь дорожні покажчики та інформаційні знаки латиницею.Спорткомплекс, готелі та аеропорт, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}