Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівники ДАІ Волині перевіряють, як пасажироперевізники дотримуються законодавства

Працівники ДАІ Волині перевіряють, як пасажироперевізники дотримуються законодавства

За час проведення комплексу заходів щодо профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, на Волині правоохоронці виявили 381 порушення законодавства пасажироперевізниками: 22 транспортні засоби виявилися технічно несправними, задокументовано 43 факти щодо перевищення встановленої швидкості, 87 випадків перевезення пасажирів понад встановлену кількість.

Особливу увагу під час профілактики працівники ДАІ на пасажирському транспорті приділяють контролю за станом транспортної дисципліни водіями автобусів, безпосередньо на маршрутах руху, адже безпека під час перевезення громадян — основний аспект якісного надання послуг.

Також, за цей час перевірено 65 суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів автотранспортом на підставі виданих ліцензій. На одному із таких автопідприємств державтоінспектори відділу ДАІ м. Луцька склали 10 адміністративних протоколів, один із них — на посадову особу. Окрім того, один автобус затримати на майданчик тимчасового тримання транспортних засобів. Водій, який перебував за кермом, не мав при собі ліцензійної картки, керував технічно несправним автомобілем, що є грубим порушенням Правил дорожнього руху. Більше того — спритник намагався довести працівникам ДАІ, що не займається перевезеннями, а трафарети щодо напрямку руху, виявлені в салоні, взагалі не його.

Начальник ВДАІ Луцького МВ УМВС України у Волинській області майор міліції Віктор Главічка, який безпосередньо контролює хід проведення профілактичних заходів, зауважив:

— Такі перевірки — надзвичайно важливі і потрібні, оскільки спонукають водіїв до дотримання Правил дорожнього руху та дисциплінують їх. Таким чином ми робимо усе, аби уникнути випадків скоєння дорожньо-транспортних пригод за участю маршрутних транспортних засобів і тим самим зберегти здоров’я та життя пасажирів й інших учасників дорожнього руху.Працівники ДАІ Волині перевіряють, як пасажироперевізники ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 12. Отзывов пользователей: 4.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}