Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Металісти - ілюзіоністи

Металісти - ілюзіоністи

Сумські податківці викрили тіньові оборудки на ринку металобрухту, які коштували державі майже 4,5 мільйона гривень. Про це повідомила працівник штабу УПМ ДПС у Сумській області Наталія Шаповал.

Згідно з чинним законодавством операції з брухтом мають право здійснювати лише спеціалізовані переробні підприємства за наявності відповідної ліцензії. Саме її не виявилось у бізнес-партнера сумського товариства — луганського приватного підприємства, яке начебто постачало на Сумщину у великих обсягах брухт кольорових та чорних металів. Окрім того, як з’ясувалося пізніше, підприємство не мало ні обладнання, ні працівників, а господарська діяльність на вказаному у документах заготівельному пункті Луганська взагалі ніколи не велась. Натомість весь брухт фактично закуповувався у місцевих жителів і на підприємствах області. При цьому розрахунки з населенням, на порушення чинного законодавства, велись за готівку і без відповідного обліку. Всього таких операцій було проведено на суму 12,3 мільйона гривень.Металісти - ілюзіоністи, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}