Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Непопулярну марку «Г» пустять на газ

Непопулярну марку «Г» пустять на газ

ПРОМИСЛОВІСТЬ

Луганщина готується до реалізації Програми «Заміщення природного газу вугіллям»

Профіцит вугілля в країні досяг 5 мільйонів тонн. Вугілля марок «А» і «Т» знаходить свій збут, а оcь із маркою «Г» є труднощі. Водночас технологія переробки вугілля на газ дасть змогу переробити до 7 мільйонів тонн, і навіть може знадобитися підвищення вуглевидобутку в майбутньому. Тож важливість програми складно переоцінити. Щоб перевірити, чи готовий край до її реалізації, Луганщину відвідав перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Ігор Попович. Посадовець переконався, що реалізація інвестпроекту на підприємстві «Лисичанськвугілля» ведеться за підтримки влади дуже активно. Так, за сприяння очільника області прискорено митне оформлення гірничошахтного обладнання з Китаю, аби вже у березні ввести в дію нову лаву.

Загалом вугільним підприємствам краю у 2012-му надано близько 1,5 мільярда гривень за програмою технічного переозброєння.

«Втішає, що сьогодні йдеться про введення в лютому нових очисних забоїв на шахтах «Никанор-Нова» і «19-го з’їзду» ДП «Луганськвугілля». До того ж, визначилися з питаннями, які дадуть змогу до кінця місяця ввести лаву в шахтоуправлінні «Луганське». Все це вдалося завдяки бюджетним коштам і частково — коштам інвестора», — констатував Ігор Попович.

Зважаючи, що держпрограма розвитку вугільної галузі до 2030 року передбачає залучення грошей приватного капіталу до галузі вуглевидобутку і модернізації підприємств, активність інвестора особливо примітна.Непопулярну марку «Г» пустять на газ, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы