Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Уряд формуватиме держзамовлення на випуск підручників

Уряд формуватиме держзамовлення на випуск підручників

У Верховній Раді України (ВР) зареєстрований урядовий законопроект № 2232, згідно з яким, передбачається, що держзамовлення на випуск і розповсюдження підручників буде формувати Кабінет Міністрів України. Текст проекту закону «Про внесення зміни до ст. 26.1 закону України «Про видавничу справу» щодо формування державного замовлення» опублікований на офіційному сайті парламенту.

Згідно зі змінами, які пропонується внести, порядки формування державного замовлення на випуск видавничої продукції та її поширення, формування державного замовлення на видання, придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для забезпечення студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів, затверджуються Кабінетом Міністрів.

Згідно з пояснювальною запискою, необхідність відповідних змін полягає в особливостях підготовки підручників до випуску та строках виконання відповідного державного замовлення.

Відзначимо, в чинних законодавчих актах «не передбачено особливості формування держзамовлення на випуск видавничої продукції, необхідної для задоволення освітніх потреб».



Уряд формуватиме держзамовлення на випуск підручників, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}