Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Блондинок!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Чемпіон з університетським дипломом

Чемпіон з університетським дипломом

У загальнонаціональному рейтингу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Сумський держуніверситет посів третю позицію. А це означає: наука та якість підготовки фахівців тут на належному рівні. Трохи несподіваною стала новина про те, що за підсумками минулого сезону на Всеукраїнських спортивних іграх команди університету вибороли друге місце у категорії вишів, де немає спортивних спеціальностей. Так непрофесіонали переграли багатьох профі, що не може не тішити спортивну гордість.

Щоб збагнути цей феномен, не варто шукати глибинне коріння. Відповідь проста: у цьому виші не розділяють науку, навчання, спорт, а успішно їх поєднують.

Фізичною культурою в університеті захоплюються приблизно дві тисячі студентів, магістрантів, аспірантів та майже 500 школярів. Без вихідних із 7-ї до 22-ї години працюють спортивні споруди: плавальний басейн, стадіон, зали спортивної хореографії, єдиноборств, настільного тенісу, стрілецький тир, ігрові майданчики зі штучним покриттям, веслувальна й лижна бази, клуб інтелектуальних спортивних ігор.

Нещодавно введено в дію новий навчальний корпус із сучасною спортивно-танцювальною залою. Значної уваги надають спортивно-оздоровчим заходам: придбано майновий комплекс у сосновому лісі на березі річки Псел, де створено спортивно-оздоровчий заклад «Універ», а для фізичної реабілітації незабаром відкриється санаторій-профілакторій.

До послуг студентів — 60 секцій, роботу яких забезпечують понад 70 висококваліфікованих фахівців. Серед них кандидати наук, доценти, тренери вищої категорії й заслужені тренери України. Тож, стверджує ректор Анатолій Васильєв, народну мудрість про навчання і труд, що поруч ідуть, слід доповнити і словом спорт.

Нині серед студентів і магістрантів є учасники і призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу і Європи. Це борець вільного стилю Катерина Бурмістрова, легкоатлетка Вікторія П’ятаченко, боксер Тарас Шелестюк, біатлоністи Сергій Седнєв, Вікторія та Валентина Семеренки, Юлія Джима.Чемпіон з університетським дипломом, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}