Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Чи належить додаткова відпустка за шкідливі умови праці?

Чи належить додаткова відпустка за шкідливі умови праці?

Прошу надати мені детальне роз’яснення:

1. Про порядок надання щорічної основної та додаткової відпустки лаборанту рентгенологічного відділення, який працює на 0,75 ставки.

2. Чи має він право на додаткову відпустку 11 календарних днів за шкідливі умови праці?

В. ЧЕНЦОВА, юрисконсульт Спеціалізованої медико-санітарної частини № 7, м. Павлоград Дніпропетровської обл.

Володимир ДУДА, директор департаменту економіки та ресурсного забезпечення МОЗ:

— Згідно із Законом «Про відпустки» щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.

Щорічна додаткова відпустка за роботу із шкідливими і важкими умовами праці надається працівникам, зайнятим на роботах, пов’язаних із негативним впливом на здоров’я шкідливих виробничих чинників, за Списком виробництв, цехів, професій і посад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 17.11.1997 року № 1290, у якому пунктом 11 розділу XXII «Загальні професії за всіма галузями господарства» передбачена додаткова відпустка 11 календарних днів середньому та молодшому медичному персоналові рентгенівських, флюорографічних кабінетів та установок, зайнятих наданням допомоги лікареві під час виконання ним робіт з рентгенодіагностики, флюорографії, на рентгенотерапевтичній установці з візуальним контролем. Статтею 8 Закону «Про відпустки» передбачено, що конкретна тривалість відпусток за особливий характер праці встановлюється колективним або трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах.Чи належить додаткова відпустка за шкідливі умови праці?, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}