Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На годиннику — Чернігів

На годиннику — Чернігів

Красивий посріблений годинник на ланцюжку з великими римськими цифрами і секундоміром, з візерунчастим корпусом та вишуканим гравіруванням на кришці виготовили італійські майстри на початку минулого століття. Та відтепер у його склі завжди відображатиметься Чернігів, оскільки саме тут він поповнив музейне зібрання годинників.

Працівники митниці пильно відслідковують незаконне переміщення старовинних предметів через кордон, затримують і передають їх експертам. Останні й визнали кишеньковий годинник фірми «Doxa» та ще 46 аналогічно затриманих предметів історико-культурними цінностями.

— Дуже цікава також колекція монет, котра відтепер оселиться в обласному історичному музеї імені В. В. Тарновського, — розповіла головний інспектор зв’язків із громадськістю — прес-секретар митниці Світлана Стрижак. — Це виготовлені у 1860—1950 роках пфеніги, шилінги, франки, марки, стотінки… Кожна з них пов’язана з певним періодом життя своєї країни і несе в собі пізнавальну інформацію.

Італійський годинник прописався в Україні. Фото надані Чернігівською митницеюНа годиннику — Чернігів, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}