Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Прибрати сусіда. Терміново

Прибрати сусіда. Терміново

CПРАЦЮВАЛИ НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ

Запорізькі правоохоронці запобігли замовному вбивству

Завдяки взаємодії прокуратури та УБОЗ ГУМВС в Запорізькій області не скоєно замовного вбивства, повідомив заступник прокурора Запорізької області Віталій Береговських.

Убивство свого сусіда замовив сорокарічний житель Запоріжжя. Між чоловіками склалися тривалі неприязні стосунки, які супроводжувались судовими спорами та конфліктними ситуаціями. Знайшовши кілера, чоловік запропонував йому організувати автомобільну аварію, внаслідок якої його сусід мав загинути, і заплатив виконавцю 4 тисячі гривень завдатку.

Працівниками міліції була імітована дорожня пригода за участю потерпілого, яку кілер, як і домовлялися із замовником, зняв на камеру мобільного телефону. Після передачі відео замовник заплатив виконавцю ще 16 тисяч гривень. Таким чином, життя свого сусіда зловмисник оцінив усього у 2,5 тисячі доларів.

Його затримали правоохоронці у момент розрахунку із виконавцем. Наразі вирішується питання про застосування щодо нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

— Запобігти цьому тяжкому злочину ми змогли завдяки застосуванню негласних слідчих дій, передбачених новим Кримінальним процесуальним кодексом, — наголосив прокурор Віталій Береговських. — Наші фахівці провели слідчі дії у вигляді контролю за скоєнням злочину.Прибрати сусіда. Терміново, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}