Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Євросервіс на вокзалі

Євросервіс на вокзалі

Нещодавно на Сімферопольському залізничному вокзалі запрацював надземний пішохідний перехід та новий павільйон приміських кас. На будівництво об’єктів Придніпровська залізниця виділила 34 мільйони гривень. «Ми хочемо, щоб вокзал був сучасним, європейським і став зручним для людей», — сказав на відкритті віце-прем’єр Ради міністрів Криму Валерій Пальчук.

Пішохідний перехід справді виявився зручним, адже окрім сходів, має чотири ескалатори. Про людей з обмеженими фізичними можливостями теж подбали, встановивши три панорамні ліфти. Усередині переходу є інформаційні табло, освітлення та камери відеоспостереження. Перехід з’єднав першу пасажирську платформу вокзалу з п’ятою і шостою, що призначена для приміських потягів. Саму платформу обладнали турнікетами, що зчитують інформацію із придбаного пасажиром квитка, який він тепер може придбати у новому павільйоні приміських кас.Євросервіс на вокзалі, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}