Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

В Іспанії зареєстрували рекордне безробіття

В Іспанії зареєстрували рекордне безробіття

Новий рік Іспанія почала з новим історичним рекордом безробіття. Уряд опублікував останні дані, за якими працевлаштуватись не можуть 5,965 млн іспанців, а це — 26% активного населення. Аби зареєструватись на біржі праці, люди вишиковуються у довгі черги. У найбільшій скруті опинилась молодь, понад 50% якої — без роботи.

Нова хвиля зростання безробіття пов’язана з поглибленням рецесії, з якої Іспанія не може вибратися ще з кінця 2011. В останньому триместрі 2012 ВВП четвертої економіки єврозони знизився на 0,6%.

З метою зменшення дефіциту бюджету іспанський уряд ініціював масштабні заощадження — 150 млрд євро протягом 2 років (до 2014). Заходи економії на даному етапі стають додатковою перешкодою для збільшення зайнятості та відновлення економічного зростання.В Іспанії зареєстрували рекордне безробіття, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}