Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зуби акулових риб оселилися в музеї

Зуби акулових риб оселилися в музеї

Геологічний музей відкрився в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка. Серед понад десяти тисяч експонатів тут можна побачити унікальні. Наприклад, відбиток великої бабки кам’яновугільного періоду — експонат, аналогів якому немає в музеях нашої країни та Росії.

А ще тут камені з відбитками хвощів, папоротей, скам’янілі рештки молюсків, зуби акулових риб, кістки тварин часів четвертинних зледенінь (оленя, мамонта, шерстистого носорога). Загалом колекцію музею (зразки руд, мінералів та гірських порід) вчені-геологи збирали з 1950 року.

«Відкриття такого музею — дуже важлива подія, це наочний посібник не тільки для студентів, а й учителів та учнів, які готуються до різноманітних олімпіад. Нині всі олімпіади, і міжнародного рівня також, вимагають саме практичних вмінь», — розповідає про свої враження заслужений учитель України Людмила Ткачова.

Тільки в музеї можна побачити камені з відбитками папоротей часів четвертинних зледенінь. Фото автора

Як повідомляє прес-служба вишу, музей складається із двох відділів: «Мінерали, руди та гірські породи» й «Геологічна історія Донбасу». У першому показано форми розташування мінералів у природі, у другому — історія геологічного розвитку Донбасу від докембрію до четвертинного періоду.Зуби акулових риб оселилися в музеї, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы