Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Наука дає шанс економіці

Наука дає шанс економіці

Українсько-американська робоча група з науково-технологічного співробітництва є ефективним інструментом взаємодії вчених двох країн з найперспективніших напрямів інноваційного розвитку. Україна переходить до реалізації великих науково-технічних програм у ядерній медицині та активізує співробітництво в галузі матеріалознавства і космічних науках, зазначив голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко на ІІІ засіданні цієї групи.

Надзвичайний та Повноважний посол США в Україні Джон Тефт зазначив, що Україна є ключовим партнером для США в науковій сфері, високо оцінивши потенціал наших програмістів, фізиків і математиків. Джон Тефт наголосив: у сучасних умовах саме наука дає реальний шанс економіці, отже одним із головних напрямів співробітництва наших країн має стати розвиток інноваційної інфраструктури та комерціалізація результатів наукової діяльності.

Робота українсько-американської робочої групи з питань науки та технологій була започаткована у 2010 році, повідомляє прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації. Група формує пріоритети науково-технічного співробітництва між Україною та США, визначає нові напрями співпраці та координує виконання спільних проектів. Велика увага приділяється освітнім обмінам і стажуванню молодих вчених та інноваторів. Так, під час роботи зібрання відбулися виступи та презентації членів Малої академії наук, а також пройшла виставка експериментальних робіт юних винахідників.Наука дає шанс економіці, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}