Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Чи маю право на доплату по втраті годувальника?

Чи маю право на доплату  по втраті годувальника?

У квітні цього року досягла чорнобильського пенсійного віку, стаж роботи — 30 років. Розмір призначеної виплати — менше 1 тисячі гривень.

Вважаю, що маю право отримувати доплату до пенсії по втраті годувальника. Адже мій чоловік був ліквідатором аварії І категорії і отримав захворювання, яке призвело до смерті, пов’язане з роботами з ліквідації наслідків цієї катастрофи. Він помер у 1999 році. З цим питанням звернулася до відділення Пенсійного фонду за місцем проживання. Але отримала неаргументовану відмову. Отже, хочу дізнатися, чи все ж таки маю право на таку доплату, і якщо ні, то чому?

Н. АЛЄКСЄЄВА, м. Київ

Владислав МАШКІН, директор департаменту пенсійного забезпечення ПФ:

— Відповідно до статті 52 Закону «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» право на щомісячну компенсацію в разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи мають непрацездатні члени сім’ї годувальника, які були на його утриманні.

Статтею 36 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що непрацездатним членом сім’ї вважається, зокрема, дружина, якщо вона є інвалідом або досягла пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього закону (у випадку дописувачки — 60 років).Чи маю право на доплату по втраті годувальника?, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 10. Отзывов пользователей: 6.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}