Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Хороша школа на майбутнє

Хороша школа на майбутнє

Згідно з постановою Кабінету Міністрів, цього року призову на строкову службу підлягали 18 тисяч 900 юнаків. У ці дні молоде поповнення вже приймає військову присягу на вірність українському народові.

Як розповів начальник відділу обліково-призовної роботи Черкаського обласного військового комісаріату Віталій Луговський, за два цьогорічні призови область відправила служити до Збройних сил України та до Внутрішніх військ МВС 1459 юнаків. За словами військового комісара Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату Євгена Коржа, підпорядкований йому підрозділ також справився із завданням Міністерства оборони: 160 жителів обласного центру та Черкаського району відправлені цієї осені до місць, де проходитимуть строкову військову службу.

Ще 20 років тому область щороку поставляла Збройним силам до 20 тисяч юнаків. Тоді план виконувати було нелегко. Нині практично всі юнаки йдуть на строкову службу за бажанням. На одне місце військовослужбовця строкової служби претендують 4-5 молодих людей. Однак узяти всіх немає змоги. І не тільки через брак вакансій, адже українська армія неухильно скорочується. На жаль, більшість молоді призовного віку для військової служби непридатна за станом здоров’я: щороку серед них зростає кількість хворих. Здебільшого юнаки страждають на хвороби шлунково-кишкового тракту, а також на плоскостопість і сколіоз, великий відсоток хлопців — із черепно-мозковими травмами. Дехто після медогляду у військкоматі вперше дізнається про свої тяжкі хвороби. За даними облвійськкомату, на призовні комісії нинішнього року з’явився 8461 чоловік, а придатними з них виявилося менш ніж половина...

Та й за своїм соціальним статусом нинішні новобранці — це вже не хлопці з малозабезпечених сімей, які не зуміли уникнути служби в армії. Теперішні строковики чітко знають, що їм потрібно в житті. Адже саме військовий квиток дає шанс влаштуватися на престижну роботу після закінчення служби. Багато хто планує служити в силових структурах далі або ж лишитися в армії за контрактом. Одне слово, нинішнє військо далеко не те, яким було раніше. Але як поєднуються в головах нинішніх юнаків поняття «патріотизм» і «армія»?

Це запитання спливло саме собою під час бесіди з «дембелем» — одним з учорашніх строковиків, який повернувся зі служби додому. Володимир відверто визнав: якщо й навчився чогось в армії, то це бути практичним, раціональним, виходити з різних непростих ситуацій з користю для себе (погодьтеся, це теж чимало). А ось щодо патріотизму, то це, як він висловився, лише ширма, фальшиві слова. «Вірити ж у непереможність нинішньої армії, у високі ідеали, які зажди пов’язували з любов’ю до Вітчизни та її Збройних сил, — сьогодні просто нерозумно».

Не додає вагомих контраргументів і відставання оснащеності нашого війська порівняно з передовими державами. Реальність така, що, приходячи в армію, молоде поповнення має справу з технікою зразка минулого століття, подекуди модернізованою, відновленою, а подекуди й зовсім такою, що на ладан дише.Хороша школа на майбутнє, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы