Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Над удосконаленням законодавства про габаритно-ваговий контроль на шляхах працюватиме робоча група

Над удосконаленням законодавства про габаритно-ваговий контроль на шляхах працюватиме робоча група

Сьогодні у Міністерстві внутрішніх справ України відбулася нарада з питань здійснення габаритно-вагового контролю на дорогах України. Засідання проходило під головуванням заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Лекаря.

Участь у нараді взяли начальник департаменту Державтоінспекції МВС Валерій Лозовий, начальник департаменту державної регуляторної політики Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Олег Мірошниченко та начальник відділу габаритно-вагового контролю ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Віктор Горошко.

Під час наради були обговорена ситуація, що склалася в Україні навколо питання проїзду великовагових транспортних засобів шляхами держави. Пересування такого автотранспорту здійснюється за спеціальними правилами та передбачає отримання перевізником відповідних дозвільних документів.

Утім, нерідко перевізники нехтують вимогами законодавства у цій сфері та не оформлюють відповідного дозволу. Цим вони завдають державі значних збитків, адже рух великогабаритного транспорту руйнує дорожнє покриття, а його відновлення потребує значних матеріальних витрат.

По результатам роботи наради було прийняте рішення про створення робочої групи з питань внесення відповідних змін до законодавства України та розроблення пропозицій щодо удосконалення роботи пунктів габаритно-вагового контролю. Всі пропозиції, які надійдуть до Департаменту ДАІ, будуть враховані під час підготовки відповідних регулятивних актів.

ДАІ МВС УкраїниНад удосконаленням законодавства про габаритно-ваговий ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}