Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Китаї корупційний скандал та зміна генсека

У Китаї корупційний скандал та зміна генсека

Комуністична партія Китаю розпочала внутрішнє розслідування щодо статків прем’єр-міністра Веня Цзябао. Політик сам попросив Політбюро провести перевірку, аби спростувати інформацію про те, що він є одним з найбагатших політиків світу.

Минулого тижня газета New York Times опублікувала статтю, у якій стверджує, що родина Цзябао має близько 3 млрд доларів.

Скандал розгортається на тлі масштабної передачі влади у Китаї. У четвер на з’їзді Компартії офіційно представлять нового лідера Сі Цзиньпіна, наразі він обіймає посаду першого секретаря ЦК Компартії. Зміниться також увесь склад Політбюро та ЦК.

Пересічні китайці хоч і не дуже добре знають нового лідера, але радіють змінам.

«Я мало знаю про нього, але я думаю, що він має стати новим лідером. Ці зміни будуть на краще. Кожне наступне покоління краще за попереднє», — говорить молода юристка з Пекіна.

Наразі Сі Цзиньпін стане генсеком Компартії. Але традиційно партійний лідер у Китаї стає й очільником держави. Очікується, що на цій посаді його затвердять у березні наступного року.У Китаї корупційний скандал та зміна генсека, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}