Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На модернізацію столичного метро витратять мільярд гривень

На модернізацію столичного метро витратять мільярд гривень

Уряд України у рамках цільових зелених інвестицій (Кіотський протокол) направив на реалізацію проекту комплексної модернізації вагонів Київського метрополітену майже мільярд гривень. Про це, під час прес-конференції заявив голова Київської міськадміністрації Олександр Попов.

«Учора відбулося підписання договору щодо реалізації проекту з модернізації 95 вагонів метрополітену між ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» та японською міжнародною торговою компанією ITOCHU Corporation, які є партнерами в реалізації проекту. Ми йшли до цього два роки. Сам по собі проект непростий. Сама ідея пов'язати зменшення викидів СО2 з модернізацією вагонів метрополітену у Києві теж непроста, але все таки нам вдалося розробити цей проект. Він дозволяє нам за рахунок енергозбереження і впровадження сучасних японських технологій отримати кошти в розмірі близько 1 мільярда гривень», — сказав Попов.

Також він додав, що у рамках проекту буде модернізовано 95 вагонів, а використовуватимуть їх на Святошинсько-Броварській лінії метрополітену.

Голова КМДА також зазначив, що за рахунок цього проекту вдасться частково вирішити питання модернізації вагонів київського метрополітену. «Цей проект практично на 35% вирішує проблему модернізації та заміни вагонів у нашому метро. Проект є наймасштабнішим у частині використання грошей у рамках Кіотського протоколу і на наш погляд, він є перспективним для подальшого співробітництва з Японією у подібних питаннях», — сказав чиновник.

Він додав, що проект розрахований на 18 місяців і його стартом вважатиметься перша передоплата. Імовірно, за словами Попова, вона повинна здійснитися найближчим часом. «Перший експериментальний вагон планують отримати у першому півріччі 2013 року», — підсумував Попов.На модернізацію столичного метро витратять мільярд ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы