Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Рейкобус курсуватиме дорогами Криму

Рейкобус курсуватиме дорогами Криму

ІНФРАСТРУКТУРА

Придніпровські залізничники порозумілися з кримською владою і разом придбали перший дизель-потяг

Рейкобус курсуватиме маршрутом Джанкой — Феодосія і з’єднає станції Джанкой, Владиславівка, Феодосія, Армянськ. Ця ділянка не електрифікована, а тому була завжди проблемною для кримських залізничників. Тож для перевезення пасажирів змушені були використовувати маломісткі поїзди у складі вантажних тепловозів і кількох плацкартних пасажирських вагонів, що вкрай нераціонально і дуже витратно для перевізника. Крім того, із жовтня минулого року за рішенням Укрзалізниці змінено маршрут потяга №27—28 Київ — Севастополь. А це додало зайвих незручностей жителям Армянська, Красноперекопська та прилеглих сіл. Тому влада автономії прийняла рішення забезпечити кримчан залізничним транспортом і пустити на цій ділянці дизель-потяг.

Як зазначив під час урочистих заходів з нагоди запуску рейкобуса начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот, придбання такого транспорту — це вимога часу, що дає змогу істотно скоротити експлуатаційні витрати підприємства. Він також заявив, що це перший успішний досвід співпраці з керівництвом Криму в розв’язанні транспортних проблем регіону. «І добра наука всім: там, де хочуть розвивати місцевий транспорт, ідуть назустріч одне одному», — наголосив він.

Дизель-потяг польського виробництва АТ «ПЕСА Бидгош» сподобався пасажирам: комфортабельний салон зі зручними кріслами, двері з висувними підніжками для виходу на низькі та високі платформи. Передбачені у ньому місця для інвалідів на візках і габаритного багажу. Пасажири високо оцінять наявність системи клімат-контролю, вакуумного туалету, яким можна користуватися під час стоянки чи в санітарній зоні. Є тут і умивальник з гарячою і холодною водою, та й рівень шуму в салоні мінімальний.

Пасажировмісність потяга — 200 осіб, зокрема 90 — місць для сидіння. Термін експлуатації — 40 років. А ще рейкобус мобільніший, ніж його попередники: час у дорозі скорочується рівно на годину. Економічні переваги теж відчутні. За 100 кілометрів подоланого шляху він спалює лише 50 літрів дизпалива — як звичайний автобус. Дальність ходу на одній заправці не менше 1 тисячі кілометрів. При цьому вартість квитків не змінилася, а 38 категорій пільговиків і надалі матимуть право на безкоштовний проїзд. Розробляючи графік руху дизель-потяга, враховували розклад потягів далекого сполучення. З Армянська рейкобус прибуватиме у Джанкой за 40 хвилин до відправлення потяга №12 сполученням Сімферополь — Київ.

Як запевнив журналістів голова кримського уряду Анатолій Могильов, це не останній потяг, який придбав Крим, і влада й надалі виконуватиме свої соціальні зобов’язання.

Як зауважив присутній на урочистому заході директор з маркетингу східних ринків АТ «ПЕСА Бидгош» Зігфрид Журавські, є ймовірність, що такі потяги вироблятимуть в Україні. Адже у жовтні під час перемовин з віце-прем’єр-міністром — міністром інфраструктури Борисом Колесніковим компанія представила бізнес-програму виготовлення 112 дизельних потягів для України на наших потужностях, і уряд її розглядає.

У свою чергу заступник міністра інфраструктури Володимир Корнієнко підтвердив, що такі потужності в Україні є. «Втручатись у процес переговорів представників цього бізнесу ми не будемо, але маємо надію, що вони домовляться. Адже для нас важливо, щоб цей транспорт виробляли тут. Це зниження ціни на кінцевий продукт і великий плюс для вітчизняного машинобудування: з’являться нові робочі місця. Тому ми в цьому проекті дуже зацікавлені», — підкреслив він.Рейкобус курсуватиме дорогами Криму, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}