Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Від гніву і роздратування врятують «оптимістичні» продукти

Від гніву і роздратування врятують «оптимістичні» продукти

Шоколад, червона ікра і печена картопля — ось рецепт харчового щастя, пише The Epoch Times з посиланням на дослідження італійського вченого Луки Пассамонті з Університету Катандзаро.

Пассамонті склав список продуктів, які допомагають впоратися з гнівом і роздратуванням. Крім картоплі, шоколаду та ікри до списку увійшли молоко, сир, м’ясо птиці, яловичина, свинина, горіхи.

Пассамонті стверджує, що необхідно щодня вживати 350 г цих «оптимістичних» продуктів. Тоді зникає агресивність, легше переживаються стреси і контролюються негативні емоції. Все це — завдяки триптофану, амінокислоті, що впливає на наш настрій.

Однак багато продуктів, які рекомендує Пассамонті, дуже калорійні. Слідуючи його рекомендаціям, є ризик придбати зайву вагу. Дослідник вважає, що цього лякатися не слід: на його думку, худі люди бувають менш благодушні саме через нестачу триптофану.Від гніву і роздратування врятують «оптимістичні» продукти, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}