Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

В Євросоюзі запровадять «податок Робіна Гуда»

В Євросоюзі запровадять «податок Робіна Гуда»

11 країн єврозони підтримали ідею впровадження податку на фінансові транзакції, який ще жартома називають «податком Робіна Гуда». Згоду було отримано на засіданні міністрів фінансів країн ЄС. Таким чином у Євросоюзі хочуть допомогти вирішенню кризи у єврозоні. Прихильниками податку є Німеччина й Франція, категорично проти виступають Британія та Швеція. Однак для втілення проекту в життя потрібна згода принаймні 9 країн, а їх уже виявилося більше.

Альгірдас Шемета, Комісар ЄС з питань податків, налаштований рішуче:

«Зараз настав час швидко просунутися вперед. Я готовий зробити все можливе для підготовки проекту рішення до засідання ЕКОФІНу в листопаді, щоб полегшити рух уперед у цьому питанні».

Цей податок ще називають іменем Тобіна — економіста, який висунув цю ідею кілька десятиріч тому. Йдеться про стягнення в розмірі 0,05% з кожної фінансової транзакції.В Євросоюзі запровадять «податок Робіна Гуда», автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}