Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівники ДАІ Черкащини припинили небезпечні для життя автоперегони

Працівники ДАІ Черкащини припинили небезпечні для життя автоперегони

Ще не встигли зійти зі сторінок ЗМІ тривожні повідомлення про нелегальні автоперегони на Бориспільській трасі в Києві, внаслідок яких загинуло троє молодих людей, як на Черкащині підпільні організатори намагалися влаштувати ще одне таке ж смертельно небезпечне дійство, залучивши до нього кількасот водіїв та майже стільки ж уболівальників.

Пізнього вечора 6 жовтня, на вулицю Першотравневу в місті Черкаси з’їхалося більше сотні автомобілів, серед яких були машини як вітчизняного, так і імпортного виробництва — «Жигулі», «Тойоти», «Пежо», а також потужні спортивні автомобілі. Наражаючи на небезпеку себе і людей, які прийшли подивитися на перегони, вони розпочали автогонки, але наробити біди не встигли — маючи оперативну інформацію, на вказане місце виїхали співробітники ДАІ, які й зупинили любителів швидкісних заїздів, що самовільно організували тут несанкціоновані змагання з вуличних перегонів — стрітрейсингу.

Всупереч всім правилам, перегони проводилися на проїзній частині, що створювало перешкоди в русі для транспорту та аварійнонебезпечну ситуацію для водіїв і глядачів: місце проведення змагань не було обладнане жодними засобами безпеки для людей, які спостерігали за цим дійством. Зважаючи на це, співробітниками ДАІ було вжито усіх заходів для припинення небезпечних змагань — на штрафмайданчик поставлено близько двадцяти автомобілів. Як з’ясувалося, на нелегальні перегони прибули водії із різних областей, в тому числі і з Києва, де нещодавно сталася трагедія.

Державтоінспекція Черкащини звертається до всіх автовласників-любителів швидкісних заїздів зважити на те, що такі вуличні перегони є незаконними. Такі правопорушення, а саме — перешкоджання руху транспортних засобів, відповідно до частини 3 статі 122 Адміністративного кодексу України, караються штрафом в розмірі від 510 до 680 гривень. Якщо ж рух транспортних засобів взагалі буде заблоковано, то тоді у відповідності до статті 279 Кримінального кодексу України настає кримінальна відповідальність, яка передбачає не лише штрафні санкції, але й обмеження волі на строк до трьох років. Зважаючи на це, Управління ДАІ Черкаської області застерігає як організаторів, так і учасників незаконних вуличних перегонів відмовитися від таких незаконних дій.

Такі заходи можна проводити лише у спеціально відведених для цього безпечних місцях. В місті Черкаси, це територія аеропорту, де всі бажаючі можуть помірятися «силами» своїх транспортних засобів. На Черкащині офіційними організаторами таких змагань є місцевий осередок міжнародної громадської організації «Автомобільна федерація України» «Борисфен» та Черкаська обласна федерація драг-, стрітрейсингу.

ДАІ Черкаської області)Працівники ДАІ Черкащини припинили небезпечні для життя ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}