Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

День «відкритих дверей» севастопольської Державтоінспекції

День «відкритих дверей» севастопольської Державтоінспекції

31 жовтня, працівники Державтоінспекції м. Севастополя провели день відкритих дверей для вихованців дитячого будинку №1.

Екскурсія розпочалася зі знайомства з начальником Управління ДАІ полковником міліції Іваном Блажівським. Керівник севастопольської ДАІ впевнений, що такі заходи проводити необхідно. Адже діти найкраще запам’ятовують правила, які вивчають у процесі гри, або сприйняття чогось нового та цікавого.

Продовжив екскурсію по УДАІ начальник сектора профілактичної роботи капітан міліції Віталій Боровик, який розповів про створення служби Державтоінспекції, її специфіку роботи. Також працівники УДАІ познайомили дітей з озброєнням і спецзасобами, що використовують у своїй повсякденній роботі працівники ДАІ.

Можливість посидіти в салоні патрульного автомобіля і відчути себе бодай трошки інспектором Державтоінспекції була у кожної дитини. Хлопці навіть змогли спробувати себе в ролі працівників ДПС: вони включали звукові сигнали та проблискові маячки. А так само було багато бажаючих приміряти на себе бронежилети, захисні каски. Крім того, діти відвідали екзаменаційний клас і подивилися на те, як приймають теоретичний іспит з «Правил дорожнього руху».

На завершення зустрічі діти в жвавій бесіді з працівниками ДАІ повторили Правила дорожнього руху і пообіцяли бути уважнішими на дорогах нашого міста.День «відкритих дверей» севастопольської Державтоінспекції, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 9. Отзывов пользователей: 5.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}