Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Треба народитися в сорочці?

Треба народитися в сорочці?

У результаті четверо людей потрапили до місцевої лікарні з колото-різаними ранами обличчя. За підозрою у скоєнні злочину правоохоронці затримали 39-річну місцеву жительку, яка перебуває на обліку в Харківському обласному психоневрологічному диспансері. Не встигли вщухнути пристрасті у Мерефі, як уже Харковом поповзли чутки про нового «різника» чоловічої статі, який начебто бігав із ножем за перехожими в одному з мікрорайонів першої столиці. Однак у відділі громадських зв’язків ГУ МВСУ в Харківській області цей факт не підтвердили. Проте знайшлися очевидці, які в подробицях виклали побачене на одному з місцевих сайтів. Вони в один голос стверджують, що ганявся за людьми душевнохворий чоловік, оскільки діагноз було видно у нього на обличчі.

В обох випадках люди натерпілися водночас і страху, й болю. Одній із постраждалих навіть довелося робити операцію. Нині здоров’ю жінки нічого не загрожує. Але якби лезо ножа, яке пройшло за міліметр від сонної артерії, повернулося не так, вона б загинула. На щастя, кажуть лікарі, жінка народилася в сорочці.

А як бути тим, хто в ній не народився? Як ходити міськими вулицями, щоб не потрапити під руку психічнохворим людям, які розгулюють без нагляду?

Така проблема, кажуть медики, є. А не піддається вона вирішенню через кілька причин. Найбанальніша, що вже в’їлася іржею у нашу повсякденну дійсність: відсутність коштів на утримання хворих у психоневрологічних закладах. Наступна — дія з 2000 року нового закону про психіатричну допомогу, який чітко регламентує, що пацієнта можна госпіталізувати тільки за його згоди. І коли ми говоримо, що в нашій країні чудова законодавча база, проте більшість законів не діє, то цей закон виконується на всі 100%. І вже не може моя сусідка, наприклад, госпіталізувати свого брата, котрого ледь не щотижня відвідує «білочка», бо він цього не бажає. Тож питанням залишається, що ж насправді гуманніше для суспільства: лікування за згодою душевнохворих, алкоголіків, наркоманів, які становлять реальну загрозу для здоров’я і життя оточуючих, чи внесення змін до чинного закону, які б допомагали рідним або іншим відповідним особам такі загрози ізолювати і хворих лікувати.Треба народитися в сорочці?, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}