Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Представники ДАІ України прийняли участь у IV Міжнародному конгресі «Безпека на дорогах заради безпеки життя»

Представники ДАІ України прийняли участь у IV Міжнародному  конгресі «Безпека на дорогах заради безпеки життя»

Наприкінці вересня, упродовж двох днів 27 і 28 вересня, в Таврійському палаці Санкт-Петербурга проходив IV Міжнародний конгрес «Безпека на дорогах заради безпеки життя». У роботі конгресу взяли участь понад 1000 російських і зарубіжних фахівців.

Основною темою Міжнародного конгресу в цьому році стала дитяча безпека на дорогах та боротьба з водіями, які сідають за кермо у стані сп'яніння.

Під час проведення конгресу учасники розглядали та обговорювали питання щодо державної політики в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в країнах СНД, створення превентивних заходів зниження дорожньо-транспортних пригод, взаємодії державних органів та громадськості у вирішенні проблем безпеки на транспорті, удосконалення законодавства у сфері безпеки дорожнього руху. В рамках Міжнародного конгресу відбулися засідання тематичних «круглих столів».

Начальник Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем, генерал — майор міліції Сергій Будник зазначає, що подібний обмін досвідом, закріплення співпраці між країнами є надзвичайно важливим для вирішення проблем безпеки на автомобільному транспорті, удосконалення законодавства у сфері безпеки дорожнього руху тощо.

За результатами роботи конгресу була прийнята підсумкова декларація, у якій зокрема, були визначені заходи, що покликані підвищити безпеку дорожнього руху. На думку учасників, удосконалення правових основ забезпечення безпеки дорожнього руху, реалізація програм націлених на розвиток інфраструктури, проведення комплексу профілактичних заходів, втілення передових інноваційних розробок в організації дорожнього руху та ще ряд визначених в декларації заходів допоможуть значно покращити ситуацію з аварійністю на дорогах та як найскоріше досягти рівня забезпеченості безпеки дорожнього руху країн Європи.

ДАІ МВС УкраїниПредставники ДАІ України прийняли участь у IV Міжнародному ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}