Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Блондинок!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

У Запоріжжі байкери, гонщики, представники влади та ДАІ сіли за стіл переговорів

У Запоріжжі байкери, гонщики, представники влади та ДАІ сіли за стіл переговорів

Нещодавно в байкерському клубі «Оберхаузен» у Запоріжжі, за круглим столом зібралися, здавалося б, зовсім різні люди — представники влади, працівники ДАІ, байкери та гонщики. Можливо, в буденному житті, у них не завжди складається розмова. Але сьогодні вони сіли за один стіл, усвідомлюючи, що проблему, про яку належить поговорити, вони можуть вирішити тільки спільно.

Розмова вийшла відвертою і довгою. Говорити було про що. Були і «гострі кути» і взаємні претензії. Але, що радує, більше все ж було конструктивних пропозицій.

- Проблема неорганізованих мото- та авто- перегонів на вулицях нашого міста хвилює не тільки ДАІ. До нас часто звертаються звичайні люди, яким нічні гонщики заважають відпочивати. Екстрім — це швидкість. Це нормально, але для цього повинні бути певні місця. У житті є місце екстриму, але навіть діти ходять в дитячий сад за правилами ... Є правила етикету, є різні правила поведінки в житті. І є Правила дорожнього руху і їх ніхто не відміняв. Нехай це звучить «плакатно», але ми говоримо «ні» гонкам на дорогах і вулицях нашого міста, — зазначив начальник відділу профілактики УДАІ регіону Андрій Топчій. Начальник ДАІ міста Запоріжжя Олександр Власюк зазначив, що порушниками спокою громадян і людьми, які піддають смертельно небезпеки, в тому числі і своє життя, в більшості своїй є не зрілі чоловіки, а молодь.

- Вид спорту, яким займаються байкери — це сьогодні захоплення недешеве. Потрібно мати можливості цим займатися. Тут сидять зрілі чоловіки, які розуміють навіщо їм це потрібно. На вулицях міста ж ганяє молодь! Буквально в суботу ми проводили рейд. Хлопцю 22 роки, у нього незареєстрований і нерозмитнений спортивний байк. На питання чому транспорт незареєстрований, він відповів: «Так на це ж треба багато грошей, але у мене їх немає. Катався поки не зловлять». Виходить, що спочатку вони зводять відносини з ДАІ до гри «в кішки-мишки» ... Зупинили ще одного, вже старшого, запитуємо: «Навіщо ви заїхали в зону відпочинку, де висить заборонний знак?». Він не зміг відповісти. Адреналін теж повинен бути усвідомленим. І не в ДАІ придумали, що мотоциклам заборонено їздити по центральному проспекту. Це наш спільний місто і ми будемо стояти на сторожі, — говорить Олександр Власюк.

З відповідним словом виступив Олександр, який їздить на спортивному байку. Він порушив питання, який внесли в протокол зустрічі і поставили на контроль з усіх боків:

- На моєму спортивному байку перша передача — 100 км / год. У Запоріжжі їздити ніде. Де нам можна їздити? В останні роки ми знайшли вихід їздимо на трек в Донецьку область. Туди я виводжу молодь. У Запоріжжі такого треку немає. Молодь, у якої є така техніка просто не знає де їм покрасуватися — ось і їдуть на Бульвар Шевченко, вул. Українську та проспект Леніна. З 20 чоловік тієї молоді, яку вивозимо на треки, 15-м вже нецікаво їздити по місту взагалі. Що коштує місту виділити для нас шматок землі, застелити його асфальтом і зробити трек? — задав питання Олександр.

Його підтримали всі присутні. Але, поки, тільки пообіцяли взяти під контроль це питання.

- Я теж, як чоловік, люблю швидкість. Але не вночі і не на центральному проспекті. Питання виділення землі — це більше до моїх обласних колег. У місті, нажаль, на сьогодні такого шматка землі немає. Це питання колегам з архітектури: де знайти таке місце. Тема знайти місце викиду адреналіну цікава і я підніму це питання у керівництві міськвиконкому. Я вам скажу по досвіду роботи в міськраді: немає нічого неможливого. Але для цього і ви (байкери) повинні бути наполегливими. Під лежачий камінь вода не тече, — сказав начальник Управління з питань транспортного забезпечення Запорізької міськради Юрій Дроздов.

Як зазначили мотоциклісти, питання з треком необхідно вирішувати якнайшвидше.

- Скоро здається перша черга мостів в обласному центрі. Розв'язки, повороти ... Всі власники швидкісних мотоциклів будуть тут, — відзначили мотоциклісти. На що начальник міської ДАІ парирував:

- Потрібен діалог, а не позиція: ви нам не побудуєте трек, ми будемо лихачити на мостах.

А Андрій Топчій нагадав:

- Життя вчить один раз і назавжди.

Конкретна пропозиція з приводу будівництва треку вніс член байкер-клубу «Сільвер Стар» Олександр Фененко, власник кафе «Блок пост» у Токмаку.

- Що стосується треку, то у нас в Токмаку є недіючий аеродром, гектар місця. Я думаю, мер підтримає. Готовий трек. Впевнений, питання буде на 99% вирішено, а на базі нашого кафе обіцяю смачні обіди, — сказав Олександр Фененко.

А ще сьогодні підняли питання про непрацюючі ночами світлофори і відсутність так званих «кишень» на дорозі. На що Олександр Власюк відповів, що над цим питанням ДАІ вже працює і найближчим часом за підтримки мерії воно буде вирішене.

Висловив свою думку з приводу культури поведінки байкерів і гонщиків і президент єдиного офіційного у Запоріжжі байкерського клубу «Сільвер Стар» Віталій Похилько:

- У суботу у нас закриття байкерського сезону. Ми офіційно колоною у під наглядом ДАІ їдемо на Василівку в замок Попова. З нами наші дружини і діти. У нас не ганяють і не лихачать. У нас не б'ють пляшки і не порушують громадський спокій. У нас служба безпеки, яка кого треба поставить на місце. Позитив, добро, щастя — це наш клуб — «Сільвер Стар». Ми не конфліктуємо й поважаємо оточуючих, — сказав Віталій Похилько.

А віце-президент клубу Євген Тимохін додав:

- Хочеш змінити світ — почни з себе.

Резюме зустрічі: кожна людина має право на адреналін, але і кожен має право на життя і треба постаратися зробити так, щоб одне не виключало друге.У Запоріжжі байкери, гонщики, представники влади та ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}