Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Брюсселі відбулася презентація Донецького регіону

У Брюсселі відбулася презентація Донецького регіону

Зав’язати ділові контакти для отримання більших інвестицій — з такою метою у Брюсселі пройшла презентація Донецького регіону. На цьому заході були присутні представники ділових кіл Бельгії, євродепутати, журналісти.

Про потужність економіки Донецького регіону присутнім розповіли його керівники. Андрій Шишацький, голова Донецької облдержадміністрації, назвав цей регіон найбільш привабливим в Україні для інвестицій — адже там виробляється 21% української промислової продукції, 22% украънсбкого експорту.

«Загальні інвестиції у цьому році ми очікуємо на рівні 200 мільйонів євро, але це не тільки з Європи, а взагалі,- каже Андрый Шишацький. — Найбільшу французьку інвестицію в Україні в цьому році буде зроблено в Донецькій області компанією Ер Лікід, яка вкладає в Донецьку область 100 млн євро на будівництво повітряно-розподільчої установки в місті Єнакієво».

Андрій Федорук, голова Донецької обласної ради, пояснив, чому його та іншим українським регіонам важливо проводити презентації за кордоном:

«Я думаю, що таке спілкування буде корисним для нас всіх. Тому що ми повинні запроваджувати у себе європейські стандарти, і, звичайно, на цьому шляху нам треба дуже багато зробити, щоб не було дисбалансу у стандартах Європейського Союзу і в України. Тому ми максимально адаптуємо нашу законодавчу базу до цих процесів, які сьогодні проходять в Євросоюзі».

Донецький міський голова Олександр Лук’янченко розповів, як проходить співпраця між Донецьком та його побратимом — бельгійським містом Шарлеруа. Ці два міста вже давно працюють разом над утилізацією промислових відходів. Під час цієї поїздки до Бельгії донецький мер домовився про обмін фотовиставками між його містом та Шарлеруа. Ці два побратими збираються дружити й аеропортами:

«Ми також зустрічалися з керівництвом аеропорту Шарлеруа й домовилися зустрітися на рівні керівників аеропортів Донецька й Шарлеруа для сумісних проектів, для сумісного розвитку авіарейсів до Донецька й далі на схід — до Китаю, Індії, країн, які значно віддалені й треба щоб був ще проміжковий аеропорт».У Брюсселі відбулася презентація Донецького регіону, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}