Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Соціологи мовчатимуть 10 днів і не розголошуватимуть рейтинги політичних партій

Соціологи мовчатимуть 10 днів і не розголошуватимуть рейтинги політичних партій

Сьогодні, 18 жовтня, в Україні починає діяти ембарго на публікацію результатів соціологічних опитувань, присвячених рейтингам партій — учасниць передвиборчого марафону.

Мовчання соціологів та інших служб і ЗМІ, які проводили подібні дослідження, буде перервано тільки ввечері 28 жовтня, коли після закриття виборчих дільниць оприлюднять результати екзит-полів, яких, як очікується, буде не менше чотирьох, повідомляє УКРІНФОРМ.

За останніми опитуваннями соціологів, до парламенту гарантовано проходять чотири політсили, доля ще двох залежатиме від тих виборців, які ще не визначилися.

Примітною рисою нинішньої виборчої кампанії стало масове невдоволення її учасників результатами соцопитувань. Причому, практично всі з двох десятків партій, що борються за перемогу в загальнодержавному багатомандатному окрузі, заявляли про «штучне» заниження їхніх рейтингів.Соціологи мовчатимуть 10 днів і не розголошуватимуть ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}