Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Німеччині джерелом кишкової інфекції стала полуниця

У Німеччині джерелом кишкової інфекції стала полуниця

Джерелом кишкової інфекції, яку у Німеччині протягом останніх двох тижнів підхопили понад 11 тис. дітей та підлітків, виявилася заморожена полуниця.

Про це у вівторок повідомив берлінський Інститут вірусології імені Роберта Коха, передає УКРІНФОРМ.

«Епідеміологічні дослідження інституту визначили як причину захворювання партію замороженої полуниці, що дозволило видалити джерело інфекції з ринку», — зазначається у повідомленні.

За інформацією інституту, спеціалісти відомства з охорони прав споживачів землі Саксонія-Ангальт виявили в одній з партій замороженої полуниці норовірус, який і став збудником кишкової інфекції.

За даними епідеміологів, починаючи з 6 жовтня нових спалахів захворювання зафіксовано не було. «Таким чином, можна вважати, що епідемія завершилась», — заявили вони.

Згідно з німецькими ЗМІ, заморожена полуниця була у десертах, які до німецьких шкіл та дитсадків постачала фірма Sodexo з Рюссельсхайма. Як заявили її представники, заморожений продукт китайського виробництва вони отримували від іншого великого постачальника. Експерти припускають, що перед вживанням у їжу полуниця пройшла недостатню термічну обробку.У Німеччині джерелом кишкової інфекції стала полуниця, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}