Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Україна готова до «критичного діалогу» з США

Україна готова до «критичного діалогу» з США

Проблемні питання відомі і розглядати їх можна, активно роз'яснюючи ситуацію в Україні.

Про це сьогодні в ході ХІ Ради керівників закордонних дипломатичних установ України заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, пише ЛIГАБiзнесIнформ.

За його словами, стратегічне партнерство зі Сполученими Штатами Америки є ключовою складовою зовнішньої політики України, повыдомляє Gazeta.ua.

«З'явилися нові підстави говорити про їх стратегічний характер. Рішення відмовитися від високозбагаченого урану в обмін на фінансування технологічних досліджень було вигідним не лише нам — воно стало важливим елементом реалізації ініціатив США в напрямку нерозповсюдження», — додав він.

Що стосується політичного виміру українсько-американських відносин, Костянтин Грищенко підкреслив, що Україна готова до критичного діалогу.

«Проблемні питання відомі. Розглядати їх можливо в тому числі шляхом більш активного роз'яснення ситуації в Україні та логіки наших внутрішніх рішень. І це завдання кожного з посольств. Тим більше, що це логіка держави, готового неухильно дотримуватися вимог не тільки національної, а й європейської законодавчої системи», — сказав дипломат.Україна готова до «критичного діалогу» з США, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы