Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Фруктовий сад як індикатор нашого достатку

Фруктовий сад як індикатор нашого достатку

ПОГЛЯД НА ПРОБЛЕМУ

— У багатих свої забаганки, — напевне, так сказав би пересічний українець, ознайомившись із даними споживання фруктів і ягід у високорозвинених країнах. На жаль, це справді так. Адже проти 51 кілограма, який споживає наш співвітчизник, у США цей показник сягає 100, в Австрії — 134, а в Нідерландах — майже 150 кілограмів плодово-ягідної продукції на одну особу. І головна причина того, що середньостатистичний українець обділений вітамінною продукцією, лежить аж ніяк не в культурі споживання, а в його низькій купівельній спроможності, якщо не сказати бідності. Бо основними продуктами для наших співвітчизників давно вже стали картопля, хлібобулочні вироби та найпростіші молочні продукти. А різні заморські делікатеси та тропічні фрукти він може дозволити собі хіба що на великі свята.

Більше того, навіть яблука, яких за нормами споживання, розробленими Українським НДІ харчування, кожен з нас мав би споживати щорічно в межах 50 кілограмів, може собі дозволити не кожна родина. Особливо взимку. І знову ж таки головна причина цього — ціни. Адже серед різноманіття сортів, які тішать око на полицях супермаркетів, дуже рідко побачиш дари українських садів. І не тому, що в Україні вони взагалі зникли, — наші сільгоспвиробники навіть експортують вирощену продукцію. Однак імпорт плодово-ягідних удвічі-втричі перевищує експорт. Відповідно й ціни «кусаються». Хоч як парадоксально, але нині площа насаджень менша, ніж була в Україні 100 років тому. Приміром, тоді фруктові сади займали 293 000 га, у 1965 році площа під плодово-ягідними культурами становила майже 1 млн 300 тис. га, а у 2011 році вона зменшилася до 254,9 тис. га.Фруктовий сад як індикатор нашого достатку, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}