Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Національну академію наук уряд профінансує додатково

Національну академію наук  уряд профінансує додатково

На засіданні Кабінету Міністрів України було схвалено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік». Про це УНН повідомили у прес-службі Мінфіну.

Законопроектом, зокрема, передбачено виділення додаткового фінансування у 2012 році Національній академії наук України за бюджетною програмою «Фундаментальні дослідження, прикладні наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, підготовка наукових кадрів, фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури та наукових об'єктів, що становлять національне надбання» на оплату праці працівників науково-дослідних установ і організацій в обсязі 50815,8 тис. гривень.

Прийняття законопроекту дозволить забезпечити виплату заробітної плати працівникам науково-дослідних установ і організацій Національної академії наук України, сприятиме посиленню соціального захисту громадян та зростанню рівня добробуту населення.

Нагадаємо, профспілка працівників академії наук України 10 жовтня проведе пікетування біля Кабміну та Адміністрації Президента на знак протесту проти недофінансування діяльності НАНУ.

За словами голови профспілки Анатолія Широкова, акція протесту пов’язана з тим, що уряд не виконує досягнуту 24 травня домовленість про поступове підвищення державних витрат на діяльність НАНУ і, зокрема, заробітну плату її співробітників.Національну академію наук уряд профінансує додатково, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 12. Отзывов пользователей: 4.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}