Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Дніпровські ГЕС стануть потужнішими

Дніпровські ГЕС стануть потужнішими

ПРОГРАМА

Україна та Європейський інвестиційний банк підписали угоду про реабілітацію вітчизняних електростанцій

Документ підписали міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко і директор ЄІБ Ханс Олберс.

«Ми дуже задоволені ефективною співпрацею та підписанням угоди щодо виділення 200 млн євро, які надійдуть в українську енергетичну галузь. Це дуже важлива подія, оскільки йдеться про відновлювану, екологічно чисту енергетику, і завдяки нашій спільній роботі обсяг такої енергії надалі зростатиме», — прокоментував подію Юрій Бойко.

У свою чергу Ханс Олберс підкреслив, що фінансування ЄІБ проектів з реабілітації гідроелектростанцій є продовженням плідної співпраці з Україною, розпочатої в 2007 році: «Із підписанням цієї угоди обсяг наданих Україні кредитів становитиме 1,3 млрд євро, що робить її найбільшим одержувачем кредитів ЄІБ у цьому регіоні. Проект показує спроможність банку мобілізувати значні ресурси, а кошти можемо надавати на дуже великі терміни, 20 років, та за привабливими відсотковими ставками. Ми дуже задоволені нашою співпрацею та бажаємо продовжити її в майбутньому».

Проект «Реабілітація гідроелектростанцій» забезпечить надійну експлуатацію 22 гідротехнічних споруд ПАТ «Укргідроенерго», розташованих на Дніпрі, підвищити потужність гідроелектростанцій на 100 МВт із одночасним поліпшенням екологічної та технічної безпеки, сприятиме максимально ефективному використанню водних ресурсів.

Очікуються поліпшення оперативної стабільності та надійності електропостачання завдяки збільшенню регулюючих потужностей Об’єднаної енергосистеми України, підвищення ефективності та рівня безпечної експлуатації ГЕС.

Загальна очікувана вартість проекту становить 690 млн євро, зокрема: за рахунок позики ЄБРР та ЄІБ — 400 млн євро на паритетних умовах, решта співфінансування — за рахунок ПАТ «Укргідроенерго», повідомляє прес-служба Міненерговугілля.

Під час робочого візиту до Брюсселя Юрій Бойко зустрівся також із Комісаром Європейського Союзу з питань енергетики Гюнтером Оттінгером, продовживши тему залучення фінансування з боку європейських фінансових інститутів у паливно-енергетичний комплекс України. Йшлося про модернізацію ГТС, готовність її та підземних сховищ до зимового періоду, перспективи реверсного постачання газу до України з країн-членів ЄС, підписання угод про залучення коштів на підвищення безпеки наших АЕС.

«Ми з моїм колегою паном Бойком регулярно проводимо зустрічі, на яких обговорюємо питання розвитку існуючої інфраструктури, наші плани щодо модернізації газотранспортної системи, нові екологічні проекти та що може бути зроблено з боку його країни й що можемо зробити ми як Європейська комісія та наші європейські банки — ЄІБ, ЄБРР та Світовий банк», — зазначив Гюнтер Оттінгер.

Юрій Бойко та Гюнтер Оттінгер обговорили також проект оновленої «Енергетичної стратегії України до 2030 року», який проходить експертну оцінку в Європейській комісії. Документ розроблено у червні 2012 року на виконання зобов’язань України в рамках Енергетичного співтовариства.Дніпровські ГЕС стануть потужнішими, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы