Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Україна здійснює реформи, які стимулюють інвестиції

Україна здійснює реформи, які стимулюють інвестиції

Україна намагається стати країною, сприятливою для інвестицій і започаткування бізнесу, а тому здійснює низку реформ.

Про це Президент України Віктор Янукович сказав, виступаючи 14 вересня на 9-ій Ялтинській щорічній зустрічі, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Ми постійно працюємо над удосконаленням законодавства для створення у країні вільного конкурентного середовища, надійних правових гарантій для інвесторів, для відповідальних власників», — заявив В. Янукович.

За його словами, для забезпечення довгострокового сталого зростання економіки за рахунок вивільнення підприємницької ініціативи і стимулювання інвестицій в Україні йде активне удосконалення регуляторної політики, спрощуються дозвільні процедури, знижується адміністративне і податкове навантаження на бізнес. «Саме на це спрямоване прийняття Податкового та Митного кодексів», — зазначив Президент.

Він наголосив: ключовою умовою сприятливого бізнес-клімату є наявність в країні чесного та неупередженого судочинства і саме в цьому полягає зміст судової реформи, що зараз продовжується в Україні.

«Ми також працюємо над підвищенням ефективності, і водночас, прозорості та відповідальності влади. Адже корупція і свавілля чиновників є чи не головною перепоною на шляху інвестицій», — сказав В. Янукович. За його словами, прибрати «корупційний податок» на бізнес — такою є мета реформування адміністративної системи і контролюючих органів.Україна здійснює реформи, які стимулюють інвестиції, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы