Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

До уваги мешканців та гостей м. Умань! Тимчасові обмеження в русі!

До уваги мешканців та гостей м. Умань! Тимчасові обмеження в русі!

Щоб відсвяткувати Новий рік за іудейським календарем, до Умані з’їжджаються паломники-хасиди.

16-18 вересня 2012 року на могилі цадика Нахмана в м. Умані відбудуться щорічні культові відправлення, приурочені святкуванню днів Рош-Га-Шана. Очікується, що у проведенні релігійних заходів візьмуть участь понад 30 тисяч паломників з багатьох країн світу. На сьогоднішній день до нашої країни прибуло близько 12 тисяч паломників. Прибувають прочани до Умані в основному, автобусами з міжнародних аеропортів "Бориспіль" та м. Одеси.

Під час проведення заходів у м. Умань з 11 по 21 вересня для забезпечення безпеки дорожнього руху буде обмежено рух по вулицях: Визволителів, Челюскінців, Пушкіна, Бєлінського.

Рух буде обмежено для всіх транспортних засобів, крім автобусів з паломниками — хасидами, транспорту, що буде обслуговувати територію та водіїв транспортних засобів, які мешкають на території обмеження. Порядок у місті забезпечує зведений загін міліції Черкаської області, а колони автобусів супроводжують патрулі ДАІ.

Державтоінспекція звертається до водіїв, з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, планувати маршрути з урахуванням обмежень, а також радить неухильно дотримуватися вимог правил дорожнього руху, сигналів регулювальника, дорожніх знаків, передусім тимчасово встановлених.

ДАІ Черкаської області)До уваги мешканців та гостей м. Умань! Тимчасові обмеження ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}