Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Соціальні ініціативи — це надовго

Соціальні ініціативи — це надовго

Соціальні ініціативи Президента є важливою складовою подолання бідності в Україні. Про це заявив віце-прем’єр-міністр — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко за результатами засідання Комітету з економічних реформ. Сергій Тігіпко нагадав, що в рамках соціальних ініціатив Президента підвищено пенсії для 12,9 млн українців, збільшено виплати військовим пенсіонерам, триває виплата компенсацій вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР.

«Соціальні ініціативи Президента — дуже важливий крок для подолання бідності. Але ми не повинні на цьому зупинятися, адже багато українців продовжують жити бідно. І 2013 рік стане логічним продовженням соціальних ініціатив», — заявив урядовець.

За його словами, зокрема, планується підтримка створення центрів денного перебування для дітей-інвалідів, що дасть батькам змогу не влаштовувати таких дітей до інтернатів і водночас нормально працювати. Крім того, планується запровадження окремої бюджетної програми на центральному рівні для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Такої програми на центральному рівні ще не було. Ми вперше її розпочнемо», — цитує слова Сергія Тігіпка прес-служба Міністерства соціальної політики.

Також планується реалізовувати житлові програми для військовослужбовців, звільнених у запас. Крім того, планується збільшення видатків на забезпечення житлом інвалідів війни, воїнів-інтернаціоналістів та інвалідів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС.Соціальні ініціативи — це надовго, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы