Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

900 млн грн автоматичного відшкодування ПДВ за серпень отримали іноземні інвестори

900 млн грн автоматичного відшкодування ПДВ за серпень отримали іноземні інвестори

Іноземні інвестори, що працюють в Україні, оцінили переваги автоматичного відшкодування ПДВ — вони отримують майже половину від усіх виплат за цим алгоритмом.

Про це під час робочої поїздки до Криму заявив голова Державної податкової служби України Олександр Клименко, повідомляється на сайті відомства, передає УКРІНФОРМ.

«У серпні сума автоматичного відшкодування становила 2,2 млрд грн, і 900 млн грн отримали іноземні інвестори, що працюють в Україні», — сказав О. Клименко.

За його словами, найбільшу питому вагу мають при цьому компанії з країн ЄС: 78 підприємств із європейським капіталом, що працюють в Україні, отримали відшкодування ПДВ на загальну суму 752 млн грн.

«Ми докладаємо усіх зусиль, щоб інвестор отримав чіткий сигнал, що наш курс — це прогнозована державна політика, що держава робить усе, щоб залучити інвестиції до національної економіки», — зауважив голова ДПСУ.900 млн грн автоматичного відшкодування ПДВ за серпень ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}