Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

ДАІ Миколаївщини нагадує: Увага! На дорозі – діти!

ДАІ Миколаївщини нагадує: Увага! На дорозі – діти!

До нового навчального року готують не тільки вчителі, але й працівники ДАІ. З початком нового навчального року активна робота з дітьми почнеться не тільки у вчителів, але й у працівників ДАІ. Але ще до початку навчання необхідно приділити увагу і дітям і дорослим, нагадавши про безпеку руху — водіям та про правила поведінки на дорозі — маленьким пішоходам.

Упродовж поточного року на дорогах Миколаївщини сталось 48 дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх, в яких 3 дітей загинули, а 66 отримали травми. Як правило, після літніх канікул, діти часто забувають, як поводитись на дорозі, тож їх непосидючість, енергійність та неуважність водіїв може призвести до непередбачуваних наслідків.

Тому не випадково перед початком навчального року і в перші його дні (з 20 серпня по 20 вересня) по всій країні проводяться профілактичні заходи «Увага! Діти — на дорозі!».

29 серпня, на вулицях Миколаєва працівники Державтоінспекції Миколаївської області спільно з інспекторами спеціального загону ДПС особливого призначення при МВС України та юними інспекторами руху миколаївської ЗОШ № 60 проводили профілактичну роботу з водіями транспортних засобів.

Працівники ДАІ під час спілкування нагадували водіям про необхідність підвищеної уваги поблизу навчальних закладів та пішохідних переходів в зв’язку з початком навчального року. А потім до водіїв звертались юні інспектори руху з проханням бути уважними і обережними за кермом, особливо якщо бачать на узбіччі дороги дитину. Крім того, водіям було доведено, що з початку року на Миколаївщині сталось 24 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 2 дитини загинуло, ще 42 отримали травми, перебуваючи пасажирами транспортних засобів. Тож, водіям не слід забувати про те, що від їх дій повністю залежить життя та здоров’я їх маленьких пасажирів. А ще юні інспектори руху давали водіям невелику профілактичну листівку — як нагадування про необхідність суворого дотримання Правил дорожнього руху.

Водії ж, в свою чергу відмічали, що коли до них з такими серйозними проханнями звертаються маленькі діти, сприймаєш їх слова набагато ближче до серця, ніж будь які інші нагадування. Саме такі прості слова від щирих та безпосередніх учасників дорожнього руху мимоволі закарбовуються в пам’ять і щохвилини за кермом відганяють навіть думку про порушення Правил дорожнього руху.ДАІ Миколаївщини нагадує: Увага! На дорозі – діти!, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}