Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

ДАІ Донецька: Дороги дитинства повинні бути безпечними

ДАІ Донецька: Дороги дитинства повинні бути безпечними

В рамках проведення Всеукраїнського рейду «Увага! Діти на дорозі!», а також у зв'язку з початком нового навчального року Державтоінспекція Донецька та професійна спілка таксистів провели тематичний автопробіг «Дороги дитинства повинні бути безпечними».

Колона обладнаних автомобілів сьогодні проїхала по основних магістралях міста.

Працівники ДАІ та члени загону юних інспекторів дорожнього руху донецької школи №96 вручали дітям і їх батькам листівки-пам'ятки з рекомендаціями про правила безпечної поведінки на дорогах.

Працівники Державтоінспекції під час агітпробігу проводили роз'яснювальну роботу з водіями транспортних засобів щодо необхідності дотримання достатніх та вичерпних заходів безпеки для руху школярів, а також рекомендували включити ближнє світло фар першого і третього вересня.

Під час агітпробігу звернення до учасників дорожнього руху лунали також і з патрульного автомобіля.ДАІ Донецька: Дороги дитинства повинні бути безпечними, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 4.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}