Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Мовний закон приваблює російські інвестиції

Мовний закон приваблює російські інвестиції

Росія готова інвестувати гроші у розвиток освіти в Україні, і бюджет на це необмежений. Практично до цього питання планується підійти у середині вересня, коли в Україні розпочнуться дні російської освіти.

Про це повідомив російський посол в Україні під час зустрічі з українськими освітянами. На думку Міхаїла Зурабова, Україна та Росія мають максимально використати потенціал нового мовного закону і розвивати тісну співпрацю.

Михайло Зурабов, посол Росії в Україні:

«Хочу з усією відповідальністю сказати вам про те, що в Росії усвідомлюють стан освіти в Україні, розуміють ті виклики, з якими найближчим часом в окремих регіонах України в освітньому процесі доведеться зіткнутися. І це не буде пасивна позиція».

За словами представників міністерства освіти, статистика останніх років свідчить про динамічне зростання зацікавлення батьків у навчанні їхніх дітей російською. Тому, враховуючи це, міністерство запланувало більшу кількість підручників російською мовою для українських шкіл.

Борис Жебровський, заступник міністра освіти, науки і спорту:

«Усі школи в Україні — українські, є лише різні мови навчання».

Українські філологи ж твердять, що закон може негативно вплинути на розвиток української мови, але передусім він обмежить школярів.

Василь Ожоган, віце-президент, «Києво-Могилянська академія»:

«Обмежить права насамперед тих, хто буде вивчати лише на регіональному рівні, для прикладу, російську мову або, скажімо, не лише російську, а гагаузьку мову чи мову іншої меншини, то зрозуміло, що такі діти не зможуть в майбутньому конкурувати з тими, де буде навчання державною мовою, зокрема українською».Мовний закон приваблює російські інвестиції, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}