Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

До 2050 року Арктика може залишитися без льоду

До 2050 року Арктика може залишитися без льоду

Крижаний покрив в Північному Льодовитому океані на цих вихідних досягне рекордно низького рівня в ході «серйозних змін», що свідчать про те, що глобальне потепління, викликане діяльністю людини, має велике значення в Полярному регіоні, повідомляє Gazeta.ua.

Як повідомляє Джон Відал, лід у цьому році тане з безпрецедентною швидкістю понад 100 тисяч квадратних кілометрів у день і через кілька днів досягне рекордного рівня 2007 року, що підтверджено вченими Данії, Норвегії, Японії та Німеччини.

«Якщо не відбудеться щось дійсно незвичайне, в найближчі дні буде побито рекорд. Це може статися на цих вихідних і майже напевно на наступному тижні», — відзначає в інтерв'ю The Guardian Жульєн Стров, вчений з американського Національного центру даних зі снігу і льоду в Колорадо.

«За останні дні втрати становили 100 тисяч квадратних кілометрів в день, що саме по собі є рекордом для серпня. Все дійсно швидко змінюється», — додає він.

«Весь енергетичний баланс Арктики змінюється. Там стало тепліше. Відбувається зміна клімату, і ми втрачаємо більше сезонного льоду», — продовжує Жульєн Стров. За його підрахунками, до 2050 року Арктика може залишитися без льоду.До 2050 року Арктика може залишитися без льоду, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}