Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Чернігові кружляло «Поліське коло»

У Чернігові кружляло «Поліське коло»

ДЖЕРЕЛА

На Красній площі у великому хороводі переплелися культури різних народів

Учасники VII фольклорного фестивалю національних культур «Поліське коло», взявшись за руки, оточили всю Красну площу в центрі Чернігова. Це завжди хвилюючий момент — пройтися великим хороводом під оплески численних глядачів і налаштувати камертон душі на святкові ноти. Тим більше, що представництво фестивалю було широке: найкращі фольклорні колективи з усіх районів області, 14 національно-культурних товариств з Чернігівського і Київського Полісся, а також гості з Польщі, Росії та Білорусі.

На початку свята привітання чернігівцям лунали білоруською, польською, російською, корейською, німецькою, єврейською, вірменською мовами. Усіх представників цих народів об’єднав Поліський край, під високим небом якого різні культури переплелися і взаємозбагатилися.

Традиційну фестивальну ходу вулицями Чернігова очолили дівчата з барабанами. Фото з сайту cult.gov.ua

«Саме тому метою фестивалю «Поліське коло» є відродження та збереження традицій і обрядів Чернігівського краю, підтримка і популяризація культури національних меншин та інших народів світу», — зазначив, вітаючи дорогих гостей, перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко.

І зазвучали пісні, які не потребують перекладу. У польському місті Островенко, і в селі Вишньово Курської області, і в Гомелі, і в Брянську, і в Броварах, і в Ніжині — скрізь однаково натхненно співають про берези і солов’їв, любов до рідного дому і кохання до найдорожчих людей. А малюнки танців — запальних і ліричних — виплітають візерунки-обереги, візерунки-загадки, візерунки-благословення, такі самі, як і на національних костюмах.У Чернігові кружляло «Поліське коло», автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}