Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Таланти є, а наукова база застаріла

Таланти є, а наукова база застаріла

Дедалі більше фінансових ресурсів спрямовувати на розвиток освіти і науки та підтримку талановитої молоді обіцяє Прем’єр-міністр Микола Азаров. Про це він заявив на зустрічі з переможцями Міжнародної учнівської олімпіади з хімії.

«Я переконаний, що ми маємо надзвичайно хороші перспективи для розвитку нашої науки. У нас збереглася дуже добра викладацька школа. Найголовніше, що у нас є викладачі, які можуть дати глибокі знання. Ми почали ставати на ноги і обов’язково виділятимемо значні фінансові ресурси на розвиток освіти і науки та підтримку нашої талановитої молоді», — наголосив Прем’єр. Він запевнив, що уряд всіляко підтримуватиме обдаровану молодь, адже що більше в Україні буде талановитих, успішних людей, то сильнішою буде держава, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.

Микола Азаров також поцікавився думкою співрозмовників про те, що необхідно зробити для розвитку вітчизняної хімічної науки. Молодь зазначила, що в Україні добра викладацька база, однак є проблеми з набуттям студентами практичних навичок, зокрема через застарілу матеріально-технічну базу, зазвичай не достатню для проведення серйозних наукових досліджень. Міжнародна олімпіада з хімії проходила у Вашингтоні з 21 по 30 липня. Участь у ній взяли представники понад 70 країн. Українська команда здобула на олімпіаді одну золоту, дві срібні та одну бронзову медалі, а у загальнокомандному заліку посіла 10-е місце.Таланти є, а наукова база застаріла, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}