Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Бережіться сусіда

Бережіться сусіда

46-річний чоловік на власному подвір’ї, яке, до речі, розташоване в центрі Луганська, розбирав знайдені на місцях колишніх боїв боєприпаси та видобував із них вибухову речовину — тол. Чи це було просто захопленням «землекопа» (небезпечним і для нього, і для сусідів), чи засобом заробітку —установить слідство. Але за повідомленням прес-служби управління СБУ в Луганській області, влітку цього року правоохоронці вилучили в нього дві мінометні міни, п’ять артснарядів та сім гранат. Стосовно «землекопа» порушено кримінальну справу за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Нинішнє літо взагалі виявилося врожайним на знахідки, що у народі називають відлунням війни. Днями в лісосмузі неподалік від меморіального комплексу «Партизанська стоянка» в Антрацитівському районі, за повідомленням СБУ, піротехніки Головного територіального управління МНС вилучили та знешкодили два німецьких реактивних снаряди калібру 280 мм. Скоріш за все, «копачі» дістали снаряди з землі, а транспортування з якихось причин відклали «на потім». Півтораметрові реактивні снаряди вагою понад 80 кг кожен перебували в бойовому стані та створювали велику потенційну небезпеку.Бережіться сусіда, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}