Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Узагальнена інформація про стан роботи із запитами на публічну інформацію у Державній судовій адміністрації України за І півріччя 2012 року.

Узагальнена інформація про стан роботи із запитами на публічну інформацію у Державній судовій адміністрації  України  за І півріччя 2012 року.

Протягом І півріччя 2012 року управлінням організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України зареєстровано 146 інформаційних запитів, з них 48 надіслані електронною поштою. Оперативно надані відповіді на 143 інформаційних запити. Кількість нерозглянутих запитів на кінець звітного періоду складає 3 запити.

Варто зауважити, що звернення стосувалися переважно статистичної інформації (42 запити), інформації про внесення копій судових рішень до Єдиного державного реєстру судових рішень (15 запитів), отримання копій декларацій про майновий стан і доходи суддів (12 запитів).

Також запитувачі цікавилися інформацією про перебування справи в провадженні суду (10), про призначення на посаду судді (6), про порядок сплати судового збору (4), щодо роботи автоматизованої системи документообігу суду (3) та фінансового забезпечення судів(3).

Більш детально з інформацією про стан роботи із запитами на публічну інформацію у Державній судовій адміністрації України за І півріччя 2012 року можливо ознайомитися за наступним посиланням.Узагальнена інформація про стан роботи із запитами ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: court.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы