Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Римі почнуть роботу таксі на сонячній енергії

У Римі почнуть роботу таксі на сонячній енергії

У Римі планують запустити службу таксі, 20 автомобілів якої працюватимуть на сонячній енергії. Служба розраховує почати роботу в 2013 році, передає «КорреспонденТ.biz» з посиланням на Euromag.

При цьому автомобілі будуть заряджатися електроенергією від фотогальванічної установки, яка розміщується в центрі технічного обслуговування радіо-таксі 3570.

Установка також буде живити електроенергією адміністративні офіси підприємства, технічну майстерню, автомийку, а також інші допоміжні приміщення. Лорено Біттареллі, що займає пост глави столичного кооперативу радіо-таксі 3570, назвав проект Зеленою дорогою, запропонувавши цю ініціативу в рамках плану Рим вибирає альтернативні методи.

Фотогальванічна установка, яку профінансували приватні спонсори, коштувала їм близько 700 тис. євро. Вага пристрою становить близько 55 тонн, а кількість енергії, яку воно може виробляти, досягає 130 кіловат на годину.У Римі почнуть роботу таксі на сонячній енергії, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}